راهنمای خرید از فروشگاه کالا بانه

راهنمای خرید از فروشگاه  کالا بانه

به نام خالق یکتا

آسانترین و مورد اطمینان ترین روش خرید از سایت, سفارش و خرید بصورت تلفنی میباشد.

شما عزیزان برای سفارش هرکدام از محصولات کولر گازی , لباسشویی , ظرفشویی و تلویزیون کافیست با شماره های پشتیبانی سایت که در پایین و در قسمت تماس باما سایت مندرج شده تماس گرفته و خرید خود را انجام دهید مشاورین فروش ما شما را در امر انتخاب و خرید محصول راهنمایی خواهند کرد و مراحل خرید شما را انجام خواهند داد.

مراحل ثبت سفارش :

1- پس از انتخاب کالای موردنظر خود مبلغ  100 هزار تا  300 هزار تومان با توجه به نوع کالا و اندازه کالا و مسافت شما از بانه به عنوان بیعانه جهت قطعی کردن سفارش پرداخت خواهید کرد. ( همانطور که در بخش سوالات متداول سایت آمده بیعانه فقط به منظور قطعی بودن سفارش دریافت میشود چرا که برخی افراد مزاحم بصورت غیر واقعی ثبت سفارش انجام داده و بعد از ارسال کالا مشخص شده که سفارش غیر واقعی بوده سبب زیان های بسیاری برای شرکت خواهد بود.)

2- کالای مورد نظر شما توسط باربری های طرف قرارداد کالا بانه به هر نقطه از ایران که باشد بستگی به مسافت راه تا بانه بین 24 تا 72 ساعت ارسال خواهد شد .

3- به همراه کالای شما یک دفترچه گارانتی شرکت های طرف قرارداد سایت کالا بانه برای شما ارسال خواهد شد و نماینده شرکت به محل شما مراجعه کرده و کالایتان را نصب خواهد کرد.

 توجه : چنانچه کالای شما دچار مشکلی باشد سریعا توسط نماینده شرکت موضوع گزارش داده خواهد شد و کالای شما ظرف 24 ساعت تعویض خواهد شد که البته بدلیل دقت و حساسیت مدیران سایت کالا بانه در امر تولید , طراحی و واردات محصولات و همچنین طبق اصول برند سازی و کنترل کیفی محصولات توسط شرکت امکان این موضوع یک در میلیون خواهد بود و این موضوع فقط برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز در اینجا مطرح شد.

( به هیچ عنوان تا قبل از رسیدن نماینده شرکت کالا را روشن و یا راه اندازی نفرمایید تا از شرایط گارانتی محصول خارج نشود. )

 

09183785082

09183785082

به کانال کالا بانه در تلگرام بپیوندید.

محصولات لباسشویی

محصولات ظرفشویی

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh